Polecane gazetkiSzkolne promocje

Eko - Gazetka Promocyjna - 10 - 16 sie 2017

Informacje

Sieć Eko

3.3 (43 głosy)
Strony
eko-gazetka-promocyjna-strona-1

Sieć Eko

3.3 (43 głosy)

Najbliższe sklepy

Eko - więcej sklepów

Najnowsze opinie

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • staly klijet
  • 07/10/2016
Pl
Default avatar
  • wioletta
  • 09/09/2016
Moja skromna osoba ani rodzina już nigdy nie odwiedzi ten sklep ul.skarbnika sośnica dopóki nie zwolnią kierowniczkę . Szanowna pani kierowniczka jest chamska, ordynarna, swoich w spół pracownice traktuje gorzej niż bydło i niewolników. Zawsze jest nieuprzejma dla klientów a minę ma jak by pracowała tam za kare. Kilka razy byłam świadkiem jak nieludzko się zwraca do pracownic twierdząc że ich przerwa nie dotyczy, maja zakładać pampersy, a śniadania to się je z domu. Gdy ją grzecznie upomnę że tak się ludzi nie traktuje to odpowiedziała ,, Nie wtrącaj się, i tak będę je traktować jak mi się żywnie podoba,,. Również Pani Kierowniczka podobno przychodzi kiedy chce i wychodzi kiedy chce. Apeluje Do klientów aby również zwracali większą uwagę. A szefostwo niech się weźmie za tą panią bo nikt nie powinien być bezkarny.
Default avatar
  • tomasz
  • 26/07/2016
Czy szefostwo nie widzi jak ta niby kierowniczka traktuje swoje podwładne. Obsługa jest super ale ta pani to jakas masakra. Jak można osobie która jest taka ordynarna do swoich pracownic powierzyć taka funkcje
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.