Polecane

Nav
Nav

EKO - gazetki promocyjne Nielepkowice(podkarpackie pow. jarosławski)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci EKO
Sklepy sieci EKO w innych miastach
O sieci EKO

EKO jest to sieć spożywczych supermarketów ulokowanych w 8 województwach południowej i zachodniej części Polski, szczególnie popularne są one w regionie opolskim i dolnośląskim. Sieć EKO powstała w roku 1996, a do dziś powstało już ponad 200 supermarketów EKO. Powierzchnia sprzedażowa placówek waha się pomiędzy 300-600 m2. Klienci cenią sobie szeroki asortyment sklepów należących do tej sieci, wysoką jakość produktów i miłą obsługę, która zawsze gotowa jest, by udzielić fachowej pomocy. Sklepy Eko to przede wszystkim świeże mięso, wędliny, pieczywo oraz szeroki wybór doskonalej jakości owoców i warzyw. Innym atutem, który jest uwielbiany przez klientów to konkurencyjne ceny, które osiągane są dzięki dobrze zaplanowanej sieci dystrybucji. Każdego dnia w sklepach mogą czekać na Ciebie nowe produkty i fantastyczne promocje na asortyment. Informacje o aktualnych promocjach znajdziesz w gazetkach promocyjnych, które są publikowane kilka razy w miesiącu. Gazetki promocyjne EKO znajdziesz w punktach sprzedaży należących do sieci.

Opinie o sieci EKO
  • ...
  • 23/02/2018
jestem długoletnim klientem sklepu Eko, bardzo zbulwersowała mnie ostatnia promocja z garnkami whirpool . Zakupiłam cały komplet garnków z których część otrzymałam od razu z pokrywkami a co do pozostałych mialam czekać na dostawę pokrywek/ 28cm i 24cm/. Cierpliwie czekałam ok 4 tyg. Super przyszły aleeee całkiem inny wygląd jak te które już kupiłam. Jak można tak traktować klientów, wspomnę że jestem poważnym klientem który zostawiał w sklepie Eko znaczące kwoty za zakupy. Podsumowując zostałam z garnkami z promocji Eko gdzie komplet garnków nie jest kompletem ponieważ bardzo różni się wzorem pokrywek. Jest to już ostatnia promocja Eko w której brałam udział. Podkreślam że sklep EKO takim przykładem nie szanuje klientów.
  • ...
  • 07/10/2016
Pl
  • ...
  • 09/09/2016
Moja skromna osoba ani rodzina już nigdy nie odwiedzi ten sklep ul.skarbnika sośnica dopóki nie zwolnią kierowniczkę . Szanowna pani kierowniczka jest chamska, ordynarna, swoich w spół pracownice traktuje gorzej niż bydło i niewolników. Zawsze jest nieuprzejma dla klientów a minę ma jak by pracowała tam za kare. Kilka razy byłam świadkiem jak nieludzko się zwraca do pracownic twierdząc że ich przerwa nie dotyczy, maja zakładać pampersy, a śniadania to się je z domu. Gdy ją grzecznie upomnę że tak się ludzi nie traktuje to odpowiedziała ,, Nie wtrącaj się, i tak będę je traktować jak mi się żywnie podoba,,. Również Pani Kierowniczka podobno przychodzi kiedy chce i wychodzi kiedy chce. Apeluje Do klientów aby również zwracali większą uwagę. A szefostwo niech się weźmie za tą panią bo nikt nie powinien być bezkarny.
  • ...
  • 26/07/2016
Czy szefostwo nie widzi jak ta niby kierowniczka traktuje swoje podwładne. Obsługa jest super ale ta pani to jakas masakra. Jak można osobie która jest taka ordynarna do swoich pracownic powierzyć taka funkcje
  • ...
  • 26/07/2016
Witam zgadzam się z PANA wypowiedzią ...